Корупція – ворог в середині нас

Корупція – ворог в середині нас

“Вчора я був розумним і намагався
змінити світ,а сьогодні я став
мудрим і почав із себе.”
Шрі Чинмой

На нелегку долю нашої країни випадало багато проблем, та однією з найактуальніших є проблема корупції. Корупція. Як часто останнім часом ми чуємо це слово. Таке враження, що схильність до корупції генетично запрограмована в організмах багатьох людей, які впродовж всьго життя шукають легшої стежки, готові порушити юридичні, а перед усім моральні закони, заради легшого життя. Корупція є дуже небезпечним ворогом, тому що таке слабкодухе, та лукаве, іноді, створіння як людина готова знайти сотні причин щоб її виправдати…готова обманювати інших, та навіть саму себе, що не робить нічого поганого. Корупція обхоплює залізними ланцюгами країну, та тягне її на дно економічного та соціального розвитку.
Чому її так важко подолати? Бо вона живе в нас самих…корупція- це паразит, що живе в середині нас, і житиме доти, доки ми його годуємо. Починати боротьбу з корупцією потрібно з боротьби із самим собою…щоб подолати корупцію потрібно подолати себе. Ця країна, як і цей світ в моїх руках, в твоїх руках…в наших руках. Ми маємо силу його змінити змінивши себе. Я зміню себе, тоді зміниться моє оточення, з часом зміниться моє село, чи місто потім країна, а в результаті і увесь світ стане іншим.
Цю країну не розкрадатимуть вічно, не розстрілюватиму усе життя, прийде час, коли доля пограбованої нації ляже на наші плечі, плечі теперішніх десятикласників, одинадцятикласників, юнаків, які в цій країні народилися, які серед бід та війни виросли. І настане час, коли ми, випрямивши спини, станемо і скажемо:”Ми знаєм куди вести країну! Слухайте нас, йдіть за нами. Ми поведемо вас вузькою, ледь пролазною стежкою, на якій терня буде більше ніж квітів, поведемо вас під пекуим сонцем, крізь дим і піт. Та не бійтеся,бо прийдем ми туди, де немає корупції, де немає злочинності, де немає гріха. Не лякайтесь тим, що дорога буде важкою, бо з нами буде Бог, а якщо з нами Бог, то яка різниця, хто проти нас?”. Корупцію переможуть діти, чиї батьки через неї страждають, бідують, вмирають… Ці діти знатимуть що таке несправедливість, знатимуть, що корупція, соціальна нерівність, любов до грошей та війна- це найвищі прояви зла. В цих дітях не буде злоби, не буде любові до злочинності, тільки жалена ненависть до нерівності та несправедливості, вони змінять себе, та змінять країну.
Ми- сила, ми- світло, ми- революція…давай змінювати країну разом.
Артур Дронь

Arthur Dron

Leave a Reply