Корупцію ніхто не бачить, її не видно. Є тільки наслідки у вигляді зубожілих людей

Коли верхівка влади не подає приклад, як потрібно “Жити по-новому”, то люди ніколи не самоорганізуються і не будуть жити чесно.
Корупція з’являється коли депутати у Верховній Раді лобіюються власні бізнес-інтереси. Коли впливові бізнес групи хочуть “стригти” українців заганяючи їх у рамки законів, від яких руйнується середній бізнес та потрібно платити у в три дорого, то люди переходять на корупцію на місцях.
Приклад це коли українці купують найдорожчі іномарки у Європі, а все тому що є велике лобіювання У Верховній Раді автопрому “УАК” Тарієла Васадзе. Це можна назвати захистом вітчизняного виробника, але чомусь влада США не застосовує додаткові мита до “Тойоти” або до “Мерседесу”, захищаючи американську компанію “Крайслер”. Від таких маневрів українці купують машини зареєстровані на литовські фірми, перебивають номера кузовів, ризикуючи потрапити за грати.
Також приклад жлобства подає постійно депутат від Самопомочі Олександр Данченко, який просуває у Верховній Раді законопроект про заборону мобільних телефонів з сірими імей. Данченко прикривається тим, що Україна недоотримує 1,5 млрд грн. в рік від імпорту “сірих” телефонів. Але Данченко є генеральним директором компанії “Датагруп”, це телекомунікаційна компанія в яку інвестиційна компанія Horizon Capital, з лідером компанії Наталією Яресько вклали багато мільйонів доларів. Зовсім недавно компанія Horizon Capital вклала від 200 до 700 млн. дол. у найбільший інтернет магазин “Розетка”. Якщо Данченко переконає нардепів проголосувати за законопроект, то українці не зможуть замовляти собі дешеві телефони з таких інтернет платформ, як “Aliexpres”, “Ebay”, “Amazon”, а якщо замовлять, то будуть платити мито і чекати місяць, або заплатять таку ж ціну і не будуть довго чекати, у магазині Розетка, тому що поставки великим партіями телефонів значно зменшать закупівельну вартість. Звичайно можна припустити, що це співпадіння і Яресько з Данченком про ніщо не домовлялись, але те що такий законопроект зачепить фінансово кожного українця говорить само за себе. Також такий закон спричинить закриття багатьох малих компаній, адже вони не зможуть конкурувати з дешевою ціною від “Розетки”.
Багато людей перетворюються на бідняків, як раз через такі маневри у великій політиці.

Myroslav

Leave a Reply